BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN0 530 784 95 89

Hakkımızda

Bornova Optik 2001 yılında Bülent ve Ercan Gedik kardeşler tarafından kurulmuştur. Bugün optik sektörünün güçlü isimlerinden olan Bülent Gedik, 1987 yılında optik sektöründe iş hayatına başlamıştır. Yürütmüş olduğu başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Bülent Gedik, 1995 yılında yapmış olduğu ortaklıkla Billur Optik mağazasını Bornova halkının hizmetine sunmuştur. 2001 yılına gelindiğinde Gedik, müşterilerinin taleplerini daha iyi karşılamak ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak için Ercan Gedik ile beraber Bornova Optik’i açmıştır. Yenilikçi yapıları ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemle gelişen Bornova Optik, şuan İzmir çapında 8 mağazaya sahiptir.

Her yıl önemli bir ivme kazanan firma 2002 yılında Özkanlar şubesini hizmete sunmuştur. 2009'da Karşıyaka şubesini, 2010'da Buca ve Hatay şubelerini 2011'de Yeni Girne şubesini faaliyete geçirmiştir.

Mustafa Kemal Caddesi’nde Bornova’nın en büyük ve İzmir'in 3 katlı tek gözlük mağazasını açarak hizmet kalitesini yükseltmiştir. Bugün 25 çalışanıyla hizmet veren Bornova Optik, başarısını sağladıkları müşteri memnuniyetine, sınırsız ve sorunsuz hizmet kalitesine bağlamaktadır.