BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN0 530 784 95 89
NAUTICA

NAUTICA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Nautica marka adını Latince’de gemi anlamına gelen “Nauticus” kelimesinden alıyor. İnsanoğlunun dünyayı keşfetmedeki ilk başarılarından biri olan denize çıkmak, Nautica’ya ilham kaynağı oldu. Macera, aksiyon ve klasisizmin simgesi olarak kendine yelken logosu tasarladı.

Modern bir Amerikan klasiği olan Nautica, aktif ve maceracı ruhlu bir yaşam tarzının özünü yakalarken müşterilere kalite, tasarım ve değer sunuyor. 1983 yılında kurulan Nautica, eksiksiz bir koleksiyon oluşturarak erkek, kadın, çocuk giyim ve güneş gözlükleri, aksesuar ve ev koleksiyonuna kadar uzanan geniş bir yelpazeye hitap ederek dünya çapında lider bir yaşam tarzı markası haline geldi. Günümüzde 65’ten fazla ülkede bulunan Nautica, dünya çapında en çok tanınan Amerikan markalarından biri olarak yolculuğuna devam etmektedir.

Bu ürünlerde Akbank kredi kartı kullanan tüm müşterilere peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Size özel indirimleriyle Nautica gözlük modelleri her bütçeye ve cebe uygun olarak satışa sunulmuştur.